4.5.  16, 00 hodin  Beseda pro rodiče  ve škole v ZŠ a MŠ Lubojaty

Cena 100,- Kč 

Mgr. Zdenka Štefanidesová 

Lektorka, terapeutka, pedagog 

Poradenství – pro rodiče a děti – nácvik dovedností dětí a žáků  ve škole a práce s výchovnými hranicemi v rodině 

Naše poradenství Vám pomůže nastavit fungující pravidla pro všechny. Poradí, jak to doma udělat, aby bylo učení zajímavé. Jak se dítěte ptát na školu, jak ho ocenit, jak ho vést k samostatnosti. Jak se dohodnout na tom, aby všichni v rodině věděli o pravidlech a postupovali podobně. Jak komunikovat se školou. Jak mapovat společně s dítětem jeho přístup a pokroky v oblasti vzdělávání. 

 jak vytvářet podnětné domácí prostředí pro přípravu dítěte do školy, jakým způsobem projevovat zájem o prožitky dítěte spojené se vzdělávacím procesem, jak vést dítě k samostatnosti při přípravě do školy a především jak ocenit aktivitu a úspěšnost dítěte. A nastavit pravidla jeho chování. 

Přihlásit se můžete u p. učitelky v MŠ A ZŠ – zaplacením příspěvku

Kategorie: Akce pro veřejnost